Lider Rynku

Dzięki stałemu doskonaleniu zawodowemu, nieustannej modernizacji zaplecza technicznego i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii opracowywanych na całym świecie, JPP od lat jest liderem na rynku projektowania konstrukcji stalowych. Bezkompromisowa kontrola jakości i perfekcjonizm w odniesieniu do nawet najmniejszych zleceń, pozwoliły nam osiągnąć niepodważalną reputację niezawodnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Zarówno największe firmy telekomunikacyjne, jak i lokalni providerzy, wielokrotnie sprawdzili nasze kompetencje i regularnie potwierdzają swoją satysfakcję kolejnymi zleceniami.

Europejski Standard

Stosowane w JPP technologie i procedury dorównują najwyższym standardom rynku europejskiego, nie ustępując, a często przewyższając, jakość realizacji międzynarodowych potentatów. Zrealizowaliśmy wiele projektów na rynku Niemieckim i doskonale znamy rynki Europy Środkowej, co pozwala nam stale rozszerzać zasięg geograficzny naszych działań. Bez względu na lokalizację, wszystkie nasze konstrukcje odpowiadają standardom Unii Europejskiej i oczekiwaniom międzynarodowych korporacji.

stacje bazowe

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE SPRAWDZONE W PRAKTYCE

Łączymy doświadczenie zdobyte na tysiącach placów budowy z nieustannym poszukiwaniem jeszcze skuteczniejszych i bardziej efektywnych technologii, narzędzi i procedur. Doskonały sprzęt i oprogramowanie pozwoliło nam skrócić czas rozwiązywania zagadnień inżynierskich i projektowania do minimum, jednocześnie zachowując najwyższy poziom jakości projektu. Do zastosowanych innowacji należą skanowanie laserowe 3D oraz wykorzystanie dronów i zdjęć lotniczych.

Członek Klastra BIM